Operācijas tiek veiktas ķirurģijas centrā “Northway” Klaipēdā

Ķirurģijas centrā “Northway” Klaipēdā strādā tikai visaugstākās kvalifikācijas speciālisti, kurus apvieno kopīgs mērķis – pēc iespējas ātrāk un precīzāk noteikt veselības traucējumu iemeslu un palīdzēt atrisināt radušās veselības problēmas.

Ķirurģijas centrā tiek izmantotas tikai jaunas medicīnas iekārtas un medicīniskie operāciju instrumenti, ko ražojuši paši uzticamākie un visaugstāko kvalitāti garantējošie ražotāji.

Operācijas tiek veiktas ar saudzīgām ķirurģiskām metodēm. To laikā intervence organismā ir minimāla, bet pēcoperācijas periods viegls un īss – pacienti tiek palaisti ārstēties mājās jau pēc dažām stundām vai nākamajā dienā.

Ķirurģijas centrs “Northway” Klaipēdā domāts tiem, kas novērtē privātumu un īpašu uzmanību. Pēc operācijas pacients tiek pārvietots uz omulīgu vienvietīgu vai divvietīgu palātu, kur televizors un bezvadu internets neļauj justies izolētam no pasaules.

Katram “Northway” pacientam tiek veltīta sirsnīga aprūpe. Lepojamies ar saviem augsti kvalificētajiem speciālistiem, kuri no paša pirmā mūsu ķirurģijas centra apmeklējuma mirkļa rūpējas, lai ārstēšana būtu ne tikai maksimāli efektīva, bet arī patīkama.

Pirms operācijas katram ķirurģijas centra “Northway” pacientam tiek sniegta pilnīga informācija par gaidāmo operāciju, atbildes uz visiem jautājumiem, kas viņam rūp, precīzi un saprotami sniegta informācija par nozīmētajiem izmeklējumiem, diagnozi un ārstēšanu, detalizēti apspriesta operācijas gaita, saskaņota precīza pakalpojumu cena.

Apuzes iela 14, Rīga, Latvija, LV-1046

+371 26 407 723 | +371 28 664 723